Oxford Halls

MEJ Maastoesteet 03.06.2020

  • Kilpailuiden pvm: 03.06.2020, VIP 30.05.2020.
  • Kilpailut ovat MEJ:n alaiset.
  • Kilpailupaikkana Oxford Halls, vastuuhenkilö Chao
  • Luokkiin korkeintaan 40 osallistujaa, yhdeltä ratsastajalta 4 hevosta/luokka.
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen (2) luokkaan,
  • Tulokset ratkaistaan lyhyellä arvonnalla.

    Osallistumiset 30.05 mennessä osoitteeseen chao@chaorita.net otsikolla MEJ1-3 allaolevassa muodossa:

    Luokka Ratsastaja (mahd. seura) - Hevosen virallinen nimi

    Luokat

  • 01. 80cm
  • 02. 100cm
  • 03. 110cm
  • 04. 120cm - avoin hevosille

    Osallistujat / Tulokset

    01. 80cm
    1. Tanja - Dark Fortification
    2. Sirpa (ION) - Storyteller's Wilson
    3. Jenna (VIRKE) - Hankihuuma
    4. Pierre (NOK) - Kadon Käärmeenkantaja
    5. Chao (SG) - Swiftness F
    6. Tanja - Wiya Wollastonite xx
    7. Sirpa (ION) - Lukacs KTN
    8. Jenna (VIRKE) - Riimuvaaran Reemos
    9. Tanja - Wiya Chirashizushi x
    10. Pierre (NOK) - Kadon Metsämansikkalakritsi
    11. Pierre (NOK) - Kadon Opaali
    12. Sirpa (ION) - Leath Gealaí Ion
    13. Lithy (VRL-07127) - Turmeltajan Tamela
    14. Tanja - KH Dameer
    15. Jenna (VIRKE) - Hengenvaaran Kahlesalpa
    16. Sirpa (ION) - Rushock Enbarr
    17. Pierre (NOK) - Kielokummun Sylva
    18. Jenna (VIRKE) - Riikinnevan Kesäneito
    19. Nicky - Tuiskulan Katinkulta

    02. 100cm
    1. Sirpa (ION) - Stalemate Ion x
    2. Sirpa (ION) - Katahariya Ion x
    3. Jenna (VIRKE) - Räiskyvän Aslak
    4. Sirpa (ION) - Zemniak Milan
    5. Tanja - Sierra Arashi xx
    6. Jenna (VIRKE) - A-potti
    7. Pierre (NOK) - Venividivici Prime
    8. Chao (SG) - Swiftness F
    9. Tanja - Wiya Pyxis x
    10. Tanja - Wiya Tataki
    11. Lithy (VRL-07127) - Cavanaugh d'Grand
    12. Tanja - Sierra White Ink x
    13. Sirpa (ION) - Opravdanie Ionnyj
    14. Nicky - Tuiskulan Katinkulta

    03. 110cm
    1. Chao (SG) - Glass of Sparkly xx
    2. Sirpa (ION) - Haleine DHLS
    3. Kics - Priton Illaio
    4. Chao (SG) - Endless Firecracker Bell
    5. Sirpa (ION) - Chesley Ion
    6. Lithy (VRL-07127) - Cavanaugh d'Grand
    7. Chao (SG) - Crazy In Nuts xx
    8. Sirpa (ION) - Pseudocode Ion xx
    9. Chao (SG) - Headspinn xx
    10. Tanja - Chrystelle F
    11. Tanja - Sierra Blackrock xx
    12. Kics - Azulina Ion
    13. Tanja - Vantablack x
    14. Sirpa (ION) - Disco Heaven Ion
    15. Tanja - Bunny Wabbit xx

    04. 120cm
    1. Tanja - Chrystelle F
    2. Sirpa (ION) - Dolia III GA
    3. Sirpa (ION) - Arclight Ion
    4. Pierre (NOK) - Underground
    5. Sirpa (ION) - Raz De Mareé d'Ion
    6. Kics - Azulina Ion
    7. Pierre (NOK) - Requeisca Prime
    8. Chao (SG) - Headspinn xx
    9. Chao (SG) - Glass of Sparkly xx
    10. Tanja - Sierra Blackrock xx
    11. Chao (SG) - Endless Firecracker Bell
    12. Sirpa (ION) - Alizé d'Ion
    13. Pierre (NOK) - Vice Prime
    14. Kics - Priton Illaio
    15. Chao (SG) - Crazy In Nuts xx