Oxford Halls

MEJ Maastoesteet 02.06.2020

  • Kilpailuiden pvm: 02.06.2020, VIP 30.05.2020.
  • Kilpailut ovat MEJ:n alaiset.
  • Kilpailupaikkana Oxford Halls, vastuuhenkilö Chao
  • Luokkiin korkeintaan 40 osallistujaa, yhdeltä ratsastajalta 4 hevosta/luokka.
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen (2) luokkaan,
  • Tulokset ratkaistaan lyhyellä arvonnalla.

    Osallistumiset 30.05 mennessä osoitteeseen chao@chaorita.net otsikolla MEJ1-3 allaolevassa muodossa:

    Luokka Ratsastaja (mahd. seura) - Hevosen virallinen nimi

    Luokat

  • 01. 80cm
  • 02. 100cm
  • 03. 110cm
  • 04. 120cm - avoin hevosille

    Osallistujat / Tulokset

    01. 80cm
    1. Jenna (VIRKE) - Riikinnevan Kesäneito
    2. Sirpa (ION) - Rushock Enbarr
    3. Jenna (VIRKE) - Hankihuuma
    4. Chao (SG) - Swiftness F
    5. Tanja - Wiya Chirashizushi x
    6. Pierre (NOK) - Kadon Opaali
    7. Jenna (VIRKE) - Hengenvaaran Kahlesalpa
    8. Lithy (VRL-07127) - Turmeltajan Tamela
    9. Nicky - Tuiskulan Katinkulta
    10. Sirpa (ION) - Storyteller's Wilson
    11. Tanja - KH Dameer
    12. Tanja - Dark Fortification
    13. Sirpa (ION) - Leath Gealaí Ion
    14. Pierre (NOK) - Kadon Metsämansikkalakritsi
    15. Pierre (NOK) - Kielokummun Sylva
    16. Sirpa (ION) - Lukacs KTN
    17. Jenna (VIRKE) - Riimuvaaran Reemos
    18. Tanja - Wiya Wollastonite xx
    19. Pierre (NOK) - Kadon Käärmeenkantaja

    02. 100cm
    1. Sirpa (ION) - Katahariya Ion x
    2. Sirpa (ION) - Opravdanie Ionnyj
    3. Chao (SG) - Swiftness F
    4. Lithy (VRL-07127) - Cavanaugh d'Grand
    5. Sirpa (ION) - Zemniak Milan
    6. Jenna (VIRKE) - A-potti
    7. Tanja - Sierra White Ink x
    8. Nicky - Tuiskulan Katinkulta
    9. Tanja - Sierra Arashi xx
    10. Tanja - Wiya Pyxis x
    11. Tanja - Wiya Tataki
    12. Sirpa (ION) - Stalemate Ion x
    13. Pierre (NOK) - Venividivici Prime
    14. Jenna (VIRKE) - Räiskyvän Aslak

    03. 110cm
    1. Tanja - Sierra Blackrock xx
    2. Sirpa (ION) - Pseudocode Ion xx
    3. Tanja - Chrystelle F
    4. Chao (SG) - Glass of Sparkly xx
    5. Sirpa (ION) - Disco Heaven Ion
    6. Sirpa (ION) - Chesley Ion
    7. Tanja - Bunny Wabbit xx
    8. Sirpa (ION) - Haleine DHLS
    9. Tanja - Vantablack x
    10. Lithy (VRL-07127) - Cavanaugh d'Grand
    11. Chao (SG) - Endless Firecracker Bell
    12. Chao (SG) - Crazy In Nuts xx
    13. Kics - Priton Illaio
    14. Chao (SG) - Headspinn xx
    15. Kics - Azulina Ion

    04. 120cm
    1. Sirpa (ION) - Arclight Ion
    2. Sirpa (ION) - Raz De Mareé d'Ion
    3. Kics - Azulina Ion
    4. Tanja - Chrystelle F
    5. Pierre (NOK) - Requeisca Prime
    6. Pierre (NOK) - Vice Prime
    7. Chao (SG) - Glass of Sparkly xx
    8. Chao (SG) - Crazy In Nuts xx
    9. Sirpa (ION) - Dolia III GA
    10. Sirpa (ION) - Alizé d'Ion
    11. Chao (SG) - Endless Firecracker Bell
    12. Pierre (NOK) - Underground
    13. Tanja - Sierra Blackrock xx
    14. Kics - Priton Illaio
    15. Chao (SG) - Headspinn xx